Labākās atpūtas vietas maijā

Ātriem soļiem mums tuvojas pavasaris un tad jau arī vasara. Daudzi, savus ceļojumus ir ieplānojuši tieši vasarā, jo tad sākas atvaļinājumu laiks, bet daudziem, atvaļinājums iekrīt pavasarī un tad gluži neviļus rodas jautājums – uz kurieni lai dodas ceļojumā, piemēram maijā?

Izrādās, ka maijs ir ļoti labs mēnesis un jūs varat doties ceļojumā un atpūsties uz ļoti daudzām valstīm.

Ēģipte. Ūdens temperatūra šajā laikā būs, aptuveni, plus 24 grādi, citiem vārdiem sakot, gaisa un ūdens temperatūra ir ideāla atpūtai.

Turcija. Galvenā, atpūtas sezona Turcijā sākas jūnijā. Maijā, gaisa temperatūra vidēji sasilst līdz plus 26 grādiem, bet ūdens temperatūra līdz plus 22 grādiem. Šajā laikā, Turcijā, nebūs īpaši karsts laiks, bet arī cenas, būs ievērojami zemākas, tieši tāpat kā cilvēku daudzums viesnīcās. Vakari šeit būs samērā vēsi, tāpēc, ja esat nolēmuši doties uz Turciju maijā, neaizmirstiet paņemt līdzi siltās drēbes.

Taizeme. Maijā ir vērts doties atpūsties uz salas austrumu piekrasti, jo rietumu piekrastē ir iespējami stipri vēji un vētras. Phuketā un blakus esošajās salās, no maija līdz oktobra beigām līst tropu lietus un jūrā ir samērā stipri viļņi.

Maijs, tiek uzskatīts par labāko laiku aktīvai atpūtai, it īpaši sērfingam.

Maroka. Brauciens uz Maroku sagādās daudz patīkamu brīžu tiem ceļotājiem, kuri vēlas ne tikai atpūsties vietējās pludmalēs, bet arī apskatīt ievērojamākās vietas, ka arī iepazīties ar valsts bagāto kultūru. Marokā, gaisa temperatūra maijā ir aptuveni plus 27 grādi, bet ūdens temperatūra, aptuveni, plus 25 grādi.

Melngalve. Maija pirmajā pusē šeit ir samērā auksts laiks. Vasaras sezona šeit sākas aptuveni maija vidū, kad ūdens temperatūra ir uzsilusi līdz patīkamai temperatūrai. Ja esat izvēlējušies doties uz Melngalvi, tad ņemiet vērā, ka maijā šeit jau ir daudz tūristu un tāpēc, piekrastes zonas jau pilnībā ir aprīkotas.

Tunisija. Tunisijā, laika apstākļi maijā, ir ļoti nepastāvīgi, ūdens temperatūra samērā zema, piekrastē valda stipri vēji. Viss kopumā, rada ne visai labvēlīgus apstākļus patīkamai atpūtai, tāpēc, ceļojumu uz Tunisiju labāk ir atlikt līdz jūnija vidum.

Kipra, Grieķija. Sezonas atklāšana Kiprā un Grieķijā, sākās maijā. Šajā laikā, peldēties jūrā, vēl nebūs iespējams, toties jūs varēsiet iepazīties ar senajām pilsētas atliekām un sajust klātesošo vēstures garu. Tādas ekskursijas ļoti ilgi atmiņā paliek tiem bērniem, kuri tikko sāk interesēties ar seno pasauļu vēsturi. Citiem vārdiem sakot, maijā, šeit ir vislabākais laiks, lai dotos ekskursijās.

Izraēla. Maijā, Izraēlā, gaisa temperatūra vidēji sasniedz plus 25 – 32 grādus Celsija, viss ir atkarīgs no reģiona, kurā atrodaties. Nokrišņi gandrīz nav vērojami, bet vieglās jūras brīzes, rada patīkama vēsuma sajūtu. Maijs Izraēlā ir ļoti patīkams, var pat teikt, ka karsts mēnesis, kurš rada sajūtu, ka vasara ir pašā plaukumā.

Bulgārija. Maijā, Bulgārija, vēl nav gatava uzņemt pludmales tūristus. Gaisa temperatūra, šajā laikā nav augstāka par plus 20 grādiem Celsija, ūdens, priekš peldēšanās ir par aukstu. Neskatoties uz zemo temperatūru, peldēšanas sezona Bulgārijā, tiek atklāta maijā un maijā sāk darboties visas pludmales. Šajā laikā, Bulgārijā, ir vērojami ar īslaicīgi lieti.